de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Expiră 30 Nov 2019

Electro-Mecanic Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Calificare de electro-mecanic auto sau electrician auto
-Gasirea de solutii pentru reparare in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod posibil.
-Seriozitate si responsabilitate
-Atentie la detalii
-Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de a respecta standardele si disciplina de lucru
-Experienta de lucru: minim 2 ani ca si electrian sau electro-mecanic

Descrierea jobului

Program de lucru: 8 ore zilnic- Luni-Vineri

-Maistrul Mecanic Auto reprezinta colaboratorul si sprijinul INGINERULUI SEF TRANSPORTURI, organizand si raspunzand de activitatea de intretinere si reparatii ale autovehiculelor Dnata Catering SRL;
-Aduce la cunostinta mecanicilor din subordine obligatiile si raspunderile conform fisei postului si urmareste indeaproape respectarea acestora ;
-Asigura starea tehnica corespunzatoare a echipamentului electric al autovehiculelor companiei, colaborand cu echipa de mecanici la lucrarile de intretinere si reparatii auto ;
-Urmareste starea tehnica si estetica a autovehiculelor si, in caz de necesitate, propune programarea acestora pentru lucrari de intretinere si reparatii ;
-Nu admite iesirea din Atelierul Auto a autovehiculelor ce au o starea tehnica necorespunzatoare ;
-Urmareste aplicarea si ia masuri pentru imbunatatirea continua a activitatii de protectie a muncii, PSI si protectia -mediului in vedearea prevenirii accidentelor si/sau a imbolnavirilor profesionale ;
-Are obligatia de a cunoaste aptitudinile, gradul de pregatire si modul de comportare al personalului din subordine ;
-Informeaza permanent superiorul ierarhic cu privire la necesarul de piese si materiale consumabile pentru intocmirea din timp a rapoartelor de aprovizionare ;
-Raspundere totala asupra tuturor sarcinilor si responsabilitatilor din prezenta fisa de post, privind buna desfasurare a activitatilor in cadrul Departamentului Atelier Auto;
-Asigurarea operatiilor de intretinere si reparatii ale autovehiculelor apartinând companiei Dnata Catering SRL

Beneficii:

-Salariu fix+spor vechime totala in munca+spor de sarbatoare legala;
-Tichete de masa, masa calda. transport sau cazare in functie de domiciliu/ adresa de resedinta;
-Alte facilitati conform Contractului Colectiv de Munca;
-Garantia corectitudinii contratctuale;
-Activitati sociale in cadrul companiei;
-Oportunitatea de a lucra alaturi de colegi cu experineta semnificativa in domeniu.

DNATA este unul dintre cei mai dezvoltati furnizori de servicii aeriene din lume, oferind servicii de handling la sol, cargo, travel si servicii de catering pe cinci continente.DNATA este parte a grupului Emirates si, in prezent, are peste 38.000 de angajati in 84 de tari-printre care si Romania.
DNATA Catering din Romania furnizeaza in cadrul Aeroportului Henri Coanda(AIHCB):servicii de alimentatie publica in Terminalul Plecari din AIHCB prin unitati de tip: fast-food,snack-bar,cafenele si restaurante.

Expirat
Electro-Mecanic Auto  -  DNATA CATERING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles