de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2006 | Reactualizat 13 Dec 2006 | Expiră 15 Dec 2006

Electricieni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie neaparat sa aiba experienta de santier, chef de munca, disponibil la program prelungit si sa nu cedeze la stres

Descrierea jobului

Instalatii electrice pe diferite santiere din Bucuresti.

Companie in plina dezvoltare cu u mare potential de absortie a fortei de munca disponibila

Expirat
Electricieni  -  Lucom Prest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles