Electricieni, tehnicieni sisteme de securitate, instalatori

THALES SYSTEMS SERVICE SRL 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul cautat de compania TSS este o persoana serioasa,punctuala,cu un bun spirit de lucru in echipa,de preferat cu experienta in domeniul instalatiilor electrice,sanitare-termice sau a sistemelor de securitate si cu calificari in aceste domenii.
Autorizatiile ANRE,ISCIR si ARTS constituie un avantaj.
Salarizare:
Electrician:3500-6000 lei
Instalator:3500-6000 lei
Tehnician sisteme de securitate:4000-6000
Ajutor electrician:2500-3500
Salarii pentru lucrarile aflate pe teritoriul Germaniei : 2000-3500 euro/luna

Descrierea jobului

Instalatii electrice
-montaj trasee de jgheaburi,tuburi si cabluri
-montaj aparatura electrica si corpuri de iluminat
-montaj si conectat doze de legatura
-montaj si conectat tablouri electrice

Instalatii sanitare-termice
-executat trasee de tevi pentru alimentare cu apa si scurgere
-executat trasee pentru sistemele de incalzire atat pe sisteme cu radiatoare cat si pe cele cu incalzire in pardoseala
-montaj obiecte sanitare

Instalatii sisteme de securitate
-montaj trasee de tuburi si cabluri pentru sistemele de securitate( supraveghere video,detectie incendiu,control acces si efractie si date voce)
-montaj aparatura pentru sistemele de securitate
-programarea sistemelor de securitate

TSS este o companie care activeaza in domeniul instalatiilor in constructii (instalatii electrice,sanitare-termice si sisteme de securitate) atat pe teritoriul Romaniei cat si pe teritoriul Uniunii Europene,si este in cautare de noi colegi in executia instalatiilor in constructii.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.