Publicat 01 Dec 2019 | Reactualizat 29 Dec 2019 | Expiră 01 Ian 2020

Electricieni si/sau Medie Tensiune

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Calificare in domeniu - obligatoriu
- Experienţa in domeniu – obligatoriu
- Electrician Atestat ANRE - preferabil
- Permis conducere categoria B – preferabil
- Cunoștințe operare PC – preferabil
- Abilităţi de comunicare si organizare a activitatii.
- Persoana ambițioasă, serioasa și energica.

Descrierea jobului

- întreținerea instalatiilor de JT si/sau MT.
- analiza si diagnosticarea sistemelor.
- reparatii / înlocuire piese de schimb.
- verificarea în mod constant ale cablurilor si conexiunilor, că, separatoare, sigurantele, releele de protecție, transformatoarele și directorii de medie și joasă tensiune functioneaza în mod corespunzător.

Companie in plina ascensiune pe piata romaneasca, cu posibilitati de extindere a afacerii in strainatate.

Expirat
Electricieni si/sau Medie Tensiune  -  MGM Energo

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles