Publicat 18 Iul 2019 | Reactualizat 17 Aug 2019 | Expiră 18 Aug 2019

Electricieni si Instalatori sanitari- Germania

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Candidatul ideal:

  • limba germană la nivel de comunicare (A2-B1), cunoașterea limbajului de specialitate - solicitantul trebuie să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema
  • experiență îndomeniu
  • abilitatea de a citi planurile instalațiilor electrice
  • cunoștințe tehnice și electronice
  • capacitate de a lucra de sine stătător și cu atenție
  • capacitate de a lucra în echipă,flexibilitate, disponibilitate de deplasare
  • permis auto și mașină personală – prezintă un avantaj

Descrierea jobului

  • instalațiile clădirilor
  • construirea tablourilor de distribuție
  • instalațiile industrialeMisiunea dvs. depinde de comenzi și se realizează în funcție de cunoștințele și abilitățile dumneavoastră.

Salariul INCEPE de la 2070 € brut /luna + 1170 € diurna/luna !(in functie de experienta si orele lucrate)
Cazarea o ofera angajatorul contra cost,dupa preferintele si nevoile angajatului,cat mai aproape de punctul de lucru.
Din prima saptamana oferim sprijin financiar,fiind posibil avans si cazare platita de catre firma,iar din a doua saptamana se mareste avansul.
Calificarea este un avantaj,insa daca aveti o experienta considerabila in domeniu nu este necesara o diploma.
Daca aveti un coleg si va potriviti in munca,va asteptam cu drag ,echipele fiind formate din 2 persoane.
Limba germana nivel conversational (expresii tehnice)+masina la fiecare echipa
Contact:
Diana
(DE) 00491736714213 (L-V 08:00-16:00 CV: diana.somesan@effect-haustechnik.de
Ioana
(RO) 0740771289 (L-V 09:00-17:00) CV: toma.ioana@effect-haustechnik.de

Eşti în punctul de a face cea mai bună schimbare.Cum o faci..? Sigur !!
Effect Haustechnik GmbH este firma de elită care te ajută să faci ceea ce îţi place,dar garantat câştigi.
Suntem o echipă bine pregatită şi ne dorim rezultate măreţe.
Sigur,eficient şi fara riscuri acţionăm împreună.
Încrederea aduce rezultate uriaşe datorită faptului că îţi oferim ceea ce ai nevoie.
Contractul de muncă este doar o hartie...Effect îi dă valoare.Beneficiile pe care le meriţi sunt incluse pentru că sunt drepturile tale !!!
Gratuit şi garantat eşti informat cum să ai ceea ce îţi doreşti.
Împreună producem Effect in viaţa ta !

Expirat

Electricieni si Instalatori sanitari- Germania  -  Effect Haustechnik GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles