ELECTRICIENI SI INSTALATORI HVAC

IPORO COM - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Electrician
- Experiență în: Automatizări / Electromecanică / Electronică aplicată
- Citirea și interpretarea schemelor electrice și a diagramelor de proces
- Inițiativă, spirit de echipă și capabil să respecte termenele limită

Instalator
- Calificare in domeniul tehnic: instalator, tehnician ventilatii/
- Experienta in domeniul tehnic–climatizare,.
- Efectueaza operatiuni de intretinere curenta, reparatii, interventii in regim de urgenta in domeniul tehnic – constructii civile;
- Verificari / reparatii / inlocuieste componente specifice;
- Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor sanitare / climatizare / ventilatie,

Oferim seriozitate, salariu atractiv plus multe alte beneficii.

Inaugurat in 2012, Kronwell este primul hotel business&lifestyle de 4 stele al Brașovului și un apreciat centru de evenimente privat sau corporate.

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022