Publicat 05 Aug 2015 | Reactualizat 02 Sep 2015 | Expiră 06 Sep 2015

Electricieni pentru Germania

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Impreuna construim viitorul dumneavoastra - Working next Level

Pentru clientii nostri din diferite regiuni din Germania, in special din Baden-Württemberg, cautam de acum:

Electricieni

Cerinte:
• Cunoasterea limbii germane la nivel mediu este obligatorie (Atentie! CV-urile de la aplicantii fara cunostinte suficiente de limba germana nu vor fi procesate)
• Calificare ca electrician sau o alta calificare similara
• Experienta de munca de minim doi ani ca electrician
• Capacitatea de a lucra independent si angajat
• Permisul de conducere categoria B si masina personala constituie un avantaj
• Dorinta de a lucra pe termen lung in Germania

Descrierea jobului

• Intretinerea si repararea instalatiilor electrice
• Efectuarea lucrarilor generale de instalatii electrice (montare prize, racordare dulapuri electrice la sursa de alimentare)
• Citire si lucrul dupa scheme electrice
• Echiparea si cablarea cofretelor electrice
• Cablarea masinilor

impegio Personalmanagement GmbH este o companie germană care ofera o gamă larga de servicii de recrutare de personal, atat sub forma de plasare de forta de munca cat si de intermediere directa.

Oferim angajatilor nostri:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salariu atractiv, in functie de calificare si experienta
• Sprijn pentru gasirea unei cazari
• Indemnizatii conform acordului colectiv BAP/DGB: bonusuri anuale, numar de zile de concediu in continua crestere, venit sigur si constant
• Plasarea pe perioada indelungata la clienti, cu sanse foarte bune sa fiti preluat de companii renumite in regiune
• Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala
• Sprijin pentru integrarea familiei prin programul impegio for Family
• Sprijin personal si dedicat pentru cariera dumneavoastra
• Asistenta in limba romana
Nu percepem comision!

Puteti citi mai multe despre noi pe www.impegio.de si trimite aplicatia dumneavoastra pe e-mail sau prin posta. Va rugam sa precizati pentru ce post aplicati!

impegio Personalmanagement GmbH
Mihaela Roxana Lazar
Lederstr. 134
72764 Reutlingen, Germania
Telefon: Tel: + 49-7121-159 41-82
Email: [email protected]

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Electricieni pentru Germania  -  impegio Personalmanagement GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles