Publicat 22 Feb 2018 | Reactualizat 24 Mar 2018 | Expiră 25 Mar 2018

Electricieni in Olanda

40 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru o companie de top din Olanda respectiv Germania cautam ELECTRICIENI !

Plecare IMEDIATA!

Se accepta doar candidati vorbitori de limba engleza sau germana cat de cat la nivel conversational

Se lucreaza pe mai multe proiecte :
- INDUSTRIAL ( constructie de tablouri electrice)
- CONSTRUCTII
- NAVAL

Descrierea jobului

Cerinte
• 4 ani experienta pe o pozitie similara
• Echipament de protectie
• Scule si unelte de lucru proprii
• Experiențe cu instalatii electrice in fabrici, obiecte industriale
• Abilitatea de a interpreta desenul tehnic
• Experiențe cu instalarea de panouri electrice, dispozitive,cabluri de tragere
• Experiențe cu instalare si montaj de panouri de înaltă tensiune, cabluri, Transformatoare
• Capacitatea de a lucra în înălțimi (schele)

Limba Engleza sau Germana - la nivel de conversatie

Se lucreaza 40 de ore/saptamana
Contract pe termen NEDETERMINAT

Principalele responsabilitati constau in:

- Lucrari de instalatii electrice
- Tragerea cablurilor
- Conectarea și construirea de panouri electrice
- Conectarea dispozitivelor diferite
- Punerea în funcțiune a sistemelor

Beneficii Oferite

Salariu: 2080 Euro Net / luna
Cazare: GRATUIT ( platit si pus la dispozitie de catre angajator)
95% din candidati stau in camera singuri

Transport: se plateste de catre candidati
Constituie avantaj deplasarea cu masina proprie (cel puțin unul din grup)
Posibilitate de a inchiria masina de la client ( 40 de euro/saptamana)

La plecare trebuie sa duceti cu dumneavoastra echipament de protectie si o parte din unelete/scule ( cele consumabile, surubelnica, etc)

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we placed more then 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.

You can contact us by email: szanto@dkrs.sk, by phone on +40747 564 071.

Our web is www.dkrs.sk. You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

Expirat

Electricieni in Olanda  -  DK Recruitment Services s.r.o.