Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Electrician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul:
- electrician calificat, autorizat ANRE - tensiune medie si joasa;
- cunoaste protocolul MODBUS;
- are experienta pe santier;
- stie sa foloseasca software-uri de supraveghere, alarme si automatizari;
- stie sa citeasca si sa puna in aplicare scheme electrice;
- stie sa configureze interfata de retea a sistemelor informatice;
- este disponibil pentru deplasari in locatiile instalatiilor fotovoltaice, electrice si tehnologice;
- cunosterea limbii engleze si/sau italiene constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea va consta in:
- mentenanta parcurilor fotovoltaice, a instalatiilor electrice si tehnologice;
- rezolvarea problemelor de natura tehnica;
- efectuarea manoperelor electrice.

Angajatului i se va pune la dispozitie o masina pentru deplasari, iar cheltuielile de deplasare (transport, cazare, diurna) vor fi acoperite.

Telenergia Europe este o societate care activeaza in Romania si in Italia in domeniul energetic. Activitatea companiei consta in proiectarea, instalarea si intretinerea parcurilor fotovoltaice (partea tehnologica), a instalatiilor electrice si tehnologice, civile si industriale, automatizari si tablouri electrice.

Expirat
Electrician  -  TELENERGIA EUROPE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles