Electrician

NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

NBI INDUSTRIAL ORADEA angajeaza electrician mentenanta.

Cerinte:
- studii medii liceu/scoala profesionala de profil electric
- cunostinte in domeniul electricitatii industriale
- calificare de electromecanic/electrician
- interpretare schema electrica
- cunostinte de mecanica pneumatica

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interventii pentru rezolvarea defectiunilor tehnice la utilaje
- asigurarea mentenantei preventiva si corectiva a echipamentelor industriale din fabrica
- gestionarea pieselor de schimb a utilajelor
- asigurarea functionarii optime si fara intreruperi a masinilor si echipamentelor
- solutionarea problemelor aparute in zona de productie in timp util

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant
- spor salarial aferent orelor de noapte
- tichete de masa 30 RON /zi
- decontare transport
- bonus de recomandare
- bonus de Craciun si Pasti
- training la locul de munca
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional
Transport asigurat din zona Poclusa de Barcau, Sarsig, Cenalos Spinus si Chislaz.
Informatii de Luni pana Vineri intre orele 09:00 -17:00 la telefon 0723 342 725 sau la fabrica din Oradea, str. Uzinelor nr. 8.

NBI INDUSTRIAL ORADEA este o companie multinationala spaniola in expansiune, al carei obiect de activitate este fabricarea si comercializarea de piese din aluminiu cu tehnologie si prelucrare HPDC.
Oferim o oportunitate de a te alatura unui grup spaniol cu sediul in Romania cu un proiect solid pe termen lung.

Publicat 12 Ian. 2023 Reactualizat 9 Febr. 2023 Expiră 11 Febr. 2023