Electrician

Fan Electric Serv Com S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta anterioara de maxim 2 ani in constructii montaj;
- disponibilitate de deplasare in tara;
- permis cat. B

Descrierea jobului

Oferim:
- salariu brut lunar in jurul cifrei de 3500 RON cu bonusuri de terminare a lucrarilor de calitate si intr-un timp mai scurt;
- diurna pentru deplasare este de 50 / zi

Salariile mentionate sunt raportate la 168 de ore lucratoare

Societate privata cu capital romanesc infiintata in anul 2008

Obiecte principale de activitate:

  • Comert cu ridicata a altor masini si echipamente electrice
  • Distribuitor de produse de iluminat, aparataj electric, etc.
  • Ofera si executa servicii in instalatii electrice civile si industriale
Publicat 26 Sept. 2022 Expiră 3 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.