ELECTRICIAN

GEPETO IMPEX SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Fabrica de procesare si preparare a produselor din carne angajam electrician.
Cerinte :
Studii medii/superioare
Experienta in domeniu constituie un avantaj
Conditii:
Mediu placut de lucru
Contract de munca avand program 8 ore

Descrierea jobului

Atributii
controlul, diagnosticarea si repararea instalatiilor electrice
interpreteaza schemele electrice
verificari ale instalatiilor electrice
​Locatie : Lumina,Constanta
Rugam seriozitate.

Descrierea companiei

Fabrica de procesare carne cu sediul in Lumina Constanta
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.