Electrician

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

TEMA ENERGY - unul dintre cei mai cunoscuti integratori de centre de date din Romania, isi extinde echipa. Daca te regasesti in descrierea de mai jos, ne-ar placea sa te cunoastem:
  • Absolvent studii tehnice (scoala profesionala, liceu tehnic, etc)
  • Experienta relevanta dе lucru ca electrician (min. 2-3 ani)
  • Reprezinta un avantaj experienta de lucru cu UPS si baterii VRLA
  • Autorizare ANRE – reprezinta un avantaj
  • Permis dе conducere categoria B
  • Cunostinte de baza dе limba engleza – reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in teritoriu, in functie de proiectul alocat – se ofera diurna, iar orele suplimentare se platesc
  • Persoana tehnica, educata, cu dorinta de dezvoltare si atitudine corecta fata de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Lucrari de instalatii electrice
  • executie lucrari de instalare echipamente de electro-alimentare: UPS, generatoare, baterii, tablouri electrice

BENEFICII:
  • pachet salarial negociabil, in functie de experienta de lucru
  • bonusuri in functie de performante si de proiectele in care este implicat
  • implicarea in proiecte importante din domeniul executiei integrate de Data Centere din Romania;
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos