Electrician

CIT Automatizari - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- cunostinte de baza specifice meseriei de electrician;
- seriozitate si deschidere catre asimilarea de cunostinte noi.

Descrierea jobului

Atributiile postului: cablarea tablourilor de automatizare conform schemelor electrice si indicatiilor primite de la inginerul responsabil de proiect.
Beneficii:
- salariu atractiv;
- mediu de lucru placut in atelier modern utilat;
- bonuri de masa si decontarea transportului.

Suntem o companie cu capital romanesc, specializata in domeniul actionarilor electrice. Avem o activitate diversificata, axata pe trei domenii: proiectarea si realizarea de masini industriale "la tema", proiectarea si realizarea de instalatii electrice de automatizare si vanzarea de echipamente pentru actionari electrice: variatoare de turatie si servoactionari. Productia se realizeaza in cea mai mare parte in atelierul propriu, prevazut cu dotarile necesare pentru prelucrari mecanice si uzinarea tablourilor electrice.

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos