ELECTRICIAN

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii medii in domeniul electric, electromecanic
-experienta anterioara de 2 ani (constituie avantaj experienta in domeniul productiei alimentare)
-cunostinte despre functionare, reparatii si intretinere utilaje de productie alimentara si linii de ambalat
-persoana dinamica si atenta la detalii
-seriozitate, punctualitate, abilitati de comunicare
-capacitate de lucru in echipa
-disponibilitate pentru program in ture

Descrierea jobului

-raspunde de buna functionare a utilajelor
-efectueaza lucrari de reparatii si intretinere electrice la utilajele si instalatiile din spatiul de productie
-inlatura avarii de natura electrica si identifica cauza care le-a generat
-montajul si punerea in functiune a noilor utilaje
-ajuta la efectuarea reglajelor necesare functionarii optime a utilajelor
-stabilirea si executia mentenantei preventive
-solicita aprovizionarea de materiale si piese de schimb necesare efectuarii reparatiilor

Oferim
-posibilitate de dezvoltare profesionala
-salariu motivant
-transport la/de la sediul societatii
-loc de munca sigur

Scandia Food Frozen este o companie privata, localizata in Petrachioaia, ce are ca si activitate principala productia de alimente congelate.
Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos