Electrician

Rompharm - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta 1-3 ani in automatizari si actionari electrice;
- Experienta in intretinerea utilajelor, citirea schemelor electrice si executia instalatiilor electrice de joasa tensiune;
- Minima experienta in hidraulica si pneumatica;
- Cunostinte operare PC (windows, excel,word)

Descrierea jobului

Electrician:
- Monitorizare Sisteme BMS,
- Instalare si testare instalatii de joasa tensiune, curenti slabi si sisteme de automatizare;
- Interventii pentru remedierea defectelor electrice aparute la echipamentele

Beneficii:
Salariu atractiv fix
Transport gratuit din Ploiesti sau Bucuresti

Descrierea companiei

Companie producatoare de medicamente.

Publicat 16 nov. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos