Electrician

SC SERVELECT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne cautam coleg electrician!

Descrierea jobului

Ce responsabilitati principale vei avea daca vei fi colegul nostru:

- Te vei ocupa de echiparea electrica si mecanica a tablourilor electrice, baterii de condensatoare si tablouri de automatizare, conform proiectului tehnic si a specificatiilor de produs;
- Vei asigura punerea lor in functiune;
- Vei asigura suport in masuratorile de termoviziune, precum si in desfasurarea activitatilor/procedurilor de audit electroenergetic;
- Postul necesita deplasari, dar nu deplasari lungi (media fiind de 2-3 zile/saptamana - nu sunt necesare saptamanal, ci variaza in functie de proiecte);

Vei beneficia de:

- Un pachet salarial atractiv;
- Colegi prietenosi si deschisi;
- Sprijin si colaborare din partea colegilor;
- Posibilitate de dezvoltare si avansare in cariera;
- Vei fi implicat in activitati interesante pentru dezvoltare personala si de echipa;
- Alte surprize placute pe care le vei afla pe parcurs/la interviu!

Servelect este o companie specializată în identificarea şi implementarea de soluții care îmbunătățesc procesele și costurile în industrie și clădiri comerciale.

Misiunea SERVELECT este să ofere companiilor servicii integrate de energie durabila, tehnice si financiare, care se autosusțin economic. Sprijinim astfel oamenii, industria, clădirile și mediul de business.

Viziunea SERVELECT este să ofere oamenilor posibilitatea de a achiziționa produse realizate cu un consum energetic eficient și cu impact pozitiv de CO2 asupra mediului.

Te invităm să faci parte din echipa SERVELECT!

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos