Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 23 Aug 2019 | Expiră 28 Aug 2019

Electrician

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

  • Cunostinte de baza de electrotehnica generala, în instalații electrice şi în executarea lucrărilor de mentenanţă a instalaţiilor electrice de medie şi joasă tensiune: PA-PT, LEA, LES;
  • Cunoasterea aparatajului uzual din tablourile electrice si de automatizare (contactori, relee etc);
  • Cunostinte de baza convertizoare de frecventa si sisteme de safety;
  • Cunostinte de baza sisteme de masura si control (module PLC, senzori si traductoare);
  • Interpretare si intelegere usoara a schemelor electrice si de automatizare;
  • Indeminare si precizie in uzinarea tablourilor electrice si de automatizare;
  • Minime cunostinte de electronica;
  • Minime cunostinte de sisteme de reglare automata;
  • Minime cunostinte de operare PC.Se asigura suport si formare profesionala extinsa pentru un candidat cu cunostinte de baza solide.

Capacitatea de planificare, de decizie şi sinteză;
Disponibilitate pentru lucru în echipă;
Disponibilitate la program prelungit.

Descrierea jobului

Ce vei face:

Te vei asigura că lucrările care ţi-au fost încredinţate, au fost realizate calitativ şi la termenul planificat;
Realizezi activitatea de control periodic, în teren;
Il vei anunţa cât mai repede posibil pe şeful direct, despre sarcinile suplimentare sau observaţiile venite din parte beneficiarului lucrării;
Comunici anomaliile constatate în instalaţiile electrice pentru prevenirea posibilelor incidente sau accidente.

Ce îţi oferim:

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă, tichete de vacanta, tichete cadou, Paste, Craciun.
Asigurare privată de sănătate;
Primă de vacanţă, Paste, Craciun
Transport domiciliu - loc munca - domiciliu.

Descrierea companiei

Productie malt pentru bere.

Electrician  -  SOUFFLET MALT ROMANIA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles