Publicat 09 Iul 2019 | Reactualizat 06 Aug 2019 | Expiră 09 Aug 2019

Electrician

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii: scoala profesionala sau liceu (calificare electrician)
• Autorizare ANRE electrician autorizat (constituie un avantaj)
• Experienta in instalatii electrice pentru industria textila
• Capacitate de organizare si gestionare a timpului de lucru
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

 Montare/modificare instalații și rețele electrice conform documentațiilor tehnice;
 Instalare și punere în stare de funcționare a aparatelor, mașinilor și utilajelor electrice la
parametrii lor normali de funcționare;
 Efectuare de revizii tehnice periodice la instalatiile si echipamente electrice;
 Intreținere și reparații instalații si echipamente electrice;
 Intreținere și reparații instalații automatizate.

Beneficii
 Pachet salarial fix;
 Bonus lunar în funcție de productivitate;
 Tichete de masa;
 Decont transport.

Companie multinationala cunoscuta pentru brandurile si produsele sale, care in decursul anilor au castigat pozitii de leader pe piata si care garanteaza calitate si siguranta maxima.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Electrician  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles