Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Electrician

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

• Experienta in domeniu
• Limba Engleza la nivel conversational

Descrierea jobului

HTC Techniek Holland este in cautare de ELECTRICIENI !

INTERVIURILE VOR AVEA LOC IN BUCURESTI 05-06 IUNIE!

SALARIILE SUNT DUPA CUM URMEAZA:

•Electricieni: intre 12-15 euro net/ora

SE ASIGURA:

• Contract in Olanda
• Program de lucru intre 40 – 55 ore / saptamana

Beneficii:

• Transport International cu avionul
• Transport local
• Cazare, fiecare persoana cu camera proprie, cazarile fiind utilate complet, internet Wi-Fi
• Echipament de lucru
• Asigurare medicala internationala

Cerinte:

CEI INTERESATI SUNT RUGATI SA NE TRIMITA UN CV
IN ENGLEZA LA ADRESA

hr@htcrecruitment.ro

SAU SA APLICE PE URMATORUL LINK:

Contact: 0752.362.616 sau 0752.351.111

HTC Recruitment este o agenție de recrutare a forței de muncă pentru piața Europeană

Lucrăm în parteneriat cu alte agenții acreditate Europene pentru a oferi servicii integrate ale forței de muncă.

Suntem partener unic în România al grupului HTC Techniek, agenție acreditată de plasare forță de muncă cu operațiuni internaționale în Olanda, Belgia, Norvegia, Suedia, Finlanda, Danemarca, Lituania.

La HTC Recruitment, cu sediul în București, ne ocupăm de întreg procesul de recrutarea atât a muncitorilor calificați, precum și șefi sau manageri de echipă în principal pentru sectoarele industriale.

IN ENGLEZA.

Expirat

Electrician  -  HTC RECRUITMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles