Publicat 10 Apr 2019 | Expiră 11 Mai 2019

ELECTRICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va indeplini urmatoarele cerinte specifice:
- experienta de lucru in domeniul electric de minim 2 ani
- calificari: electrician/instalator
- studii medii sau scoala profesionala
- personalitate dinamica si deschisa
- bine organizat
- adaptabil
- spirit de echipa
- punctual
- disciplinat
- dornic de a invata lucruri noi
- carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- monteaza instalatiile electrice
- citeste si interpreteaza corect schemele electrice
- executa verificari asupra instalatiilor electrice (vizual si cu ajutorul aparatelor de masura)
- identifica echipamentele si componentele defecte in vederea remedierii
- inlocuieste sau repara echipamentele electrice defecte
- pune sub tensiune instalatia si utilizeaza aparatele pentru verificarea functionarii acesteia
- realizeaza inspectia pentru intretinerea instalatiilor si echipamentelor electrice;
- realizeza intretinerea de rutina a instalatiilor electrice de joasa si medie tensiune;
- intervine asupra instalatiilor electrice in situatii de urgenta
- realizează reparatiile si recontitionarile instalatiilor electrice;
- planifica, organizeaza si raporteaza activitatile de intretinere a instalatiilor electrice;
- instaleaza panouri de distributie, intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice;
- asigura mentenanta si reviziile sculelor si uneltelor de lucru;
- realizeaza bransamente electrice, instalatii interioare, sisteme de securitate si supraveghere.

Policolor – Orgachim este lider regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru piaţa industrială şi auto. Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţele clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru!

Reputația noastră se bazează pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate. Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

* Protecția datelor cu caracter personal Policolor SA procesează numai datele personale necesare procesului de recrutare pentru o perioadă de 6 luni. După perioada anterior menționată, toate informațiile funizate vor fi șterse. Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transferate sau utilizate în alt mod decât cele declarate în prezenta declarație. Aveți dreptul de a fi informați, de a accesa, de a rectifica, de a șterge, de a restrânge procesarea, de a obiecta și de vă plânge autorității de supraveghere. Pentru detalii, exercitarea drepturilor sau clarificări legate de datele dvs. cu caracter personal, vă rugăm să ne scrieți la adresa GDPR@policolor.ro

Expirat
ELECTRICIAN  -  POLICOLOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles