de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Electrician

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent al unui liceu cu profil energetic (calificare de electrician);
- detinerea unei autorizatii ANRE reprezinta un atu;
- minim 2 ani experienta ca electrician sau PRAM-ist;
- cunoastere si interpretare scheme electrice;
- abilitati de comunicare si prezentare scris si verbal (fluenta, exprimare clara si concisa);
- abilitati de rezolvare a problemelor, implicare si dorinta de dezvoltare personala, capacitatea de a lucra in echipa;
- cunostinte operare calculator (word, excel, e-mail);
- permis de conducere B (obligatoriu);

Descrierea jobului

- participa la lucrari in cadrul unei echipe de lucratori electricieni;
- verifica indeplinirea conditiilor legale pentru efectuarea lucrarilor in concordanta cu prevederile contractului si a legislatiei in vigoare;
- raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;
- realizeaza documentele specifice;
- mentine legatura cu subcontractorii si beneficiarii lucrarilor de executie;
- salariu atractiv;
- prima de sarbatori;
- automobil de serviciu;

Dinamic Electro PRAM SRL, este o firma cu capital privat, a fost infiintata in anul 2007 si are un portofoliu bogat de clienti, dovedind ca poate realiza lucrari de instalatii electrice de la cele mai simple pana la cele mai complexe cum ar fi:
- Instalatii electrice si de automatizare in mediu normal si ATEX;
- Instalatii de legare la pamant si paratrasnet;
- Lucrari de masuratori PRAM;
- Lucrari de verificari aparate/instalatii electrice cu termoviziune;
- Masurare si monitorizare parametri electrici de retea;
- Instalare si reparatii generatoare electrice, UPS-uri, Stabilizatoare de tensiune, etc.

Expirat
Electrician  -  DINAMIC ELECTRO PRAM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles