Publicat 12 Ian 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Electrician

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte in meseria de electrician
Apt pentru lucru la inaltime.
Atentie la detalii.

Descrierea jobului

Executa montajul instalatiilor electrice de curenti slabi si joasa tensiune.
Echipare, montare si punere in functie echipamente electrice si electronice.

Salariu in functie de experienta si rezultate..

Lucrari de instalatii electrice de curenti tari si curenti slabi, instalatii de telecomunicatii - voce/date, retele de calculatoare, instalatii de avertizare la incendiu, sisteme de supraveghere cu camere video, sisteme de control acces, instalatii de interfoane, instalatii electrice la cladiri civile si industriale.

Expirat
Electrician  -  SC DATAPRINT INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles