Publicat 16 Oct 2018 | Reactualizat 13 Nov 2018 | Expiră 15 Nov 2018

ELECTRICIAN

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

Cerinte:

- Calificare de Electrician;
- Comanda motoarele mono si trifazice
- Cunostinta in domeniul instalatilor electrice baza tensiune
- Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
- Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica;
- Experienta profesionala in domeniu industrial de minim 3 ani;
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
- Constituie avantaj Certificarea ANRE;
- Capacitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

- Efectueaza operatiunile de reparare a masinilor si instalatiilor din dotarea punctului de lucru;
- Intretinerea electrica a liniilor de productie ce incorporeaza un grad inalt de automatizare(PLC, panouri operator, invertoare, senzori);
- Montajul si punerea in functiune a noilor utilaje;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv+bonusuri
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

ELECTRICIAN  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.