Electrician / Tehnician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii tehnice finalizate – profil electric.
Experienta de minim 3 ani.
Bune abilitati tehnice.
Cunoștințe limba engleză nivel mediu.
Disponibilitate pentru deplasari in tara.
Persoana responsabila si serioasa cu capacitate de analiza si atentie la detalii.
Abilitati de comunicare și deschidere spre invatare si perfectionare.

Descrierea jobului

Descrierea jobului :

Executa verificari asupra instalaţiilor electrice, vizual sau cu ajutorul aparatelor de masura.
Executa lucrari de intretinere si reparatie in conformitate cu planurile de mentenanta.
Identifica si verifica calitatea materialelor si curata partile accesibile ale instalatiei electrice.
Montează tuburi de protectie, doze, cabluri, conductori si echipamente, si realizează conexiunile conform cerintelor.
Efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, instalatiilor si a altor dispozitive tehnice;
Asigura executarea lucrarilor incredintate si raspunde de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa din care face parte;
Intocmeste rapoarte de lucru pentru lucrarile executate.

Beneficii:

Loc de munca stabil. Echipament de lucru.
Pachet salarial atractiv. Prima de Craciun. Prima de Paste.
Diurna pentru deplasari. Ore suplimentare platite.
Tichete de masa. 20 lei / zi lucrata.
Contract pe perioada nedeterminata.

Domenii de activitate :

Instalatii electrice; Instalatii fotovoltaice; Tablouri electrice; Automatizari de cladiri; Automatizari industriale.

IREN Computers S.R.L. este o companie cu 30 de ani de experienta pe piata IT din Romania. Principalele activitãti ale companiei sunt: proiectarea implementarea si integrarea de sisteme informatice si telecomunicatii, servicii pentru sisteme IT si telecomunicatii, asamblarea de sisteme de calcul, cablare structurata, comercializarea echipamentelor periferice, electronice, de calcul si de telecomunicatii, proiectare si executie de instalatii electrice de curenti slabi, curenti tari, automatizari si BMS.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos