Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Electrician tablotier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma producatoare de echipamente electrice angajeaza pe baza de contract de munca nedeterminat Electrician Tablotier.
Se cer:
-experienta, minim 2 ani
-buna cunoastere si interpretare a schemelor electrice
-permis conducere(optional)
-cunostinte utilizare PC
-cunostinte programare PLC reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- instalatii electrice si automatizari industriale
-cablaje motoare termice
- punere in functiune

Cerinte
- experienta minim 3 ani
- studii de specialitate
- permis de conducere B
- cunostinte programare PLC reprezinta un atu

Oferta (bonusuri, beneficii):

Recompensa financiara proportional cu efortul depus
Instruire tehnica de specialitate
Tichete cadou
Tichete vacanta
Prime trimestriale

Firma specializata in domeniul de siguranta in alimentarea cu energie electrica, importator si distribuitor de grupuri electrogene, UPS-uri si stabilizatoare de tensiune.

Expirat
Electrician tablotier  -  SC MARRO ELECTRIC SYSTEMS SRL