Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 10 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

Electrician service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in activitatea de service masini si echipamente pt prelucrari table/profile;
- Experienta in activitatea de automatizari constituie un avantaj important
- Studii tehnice (minim studii medii) electrician/electromecanic/automatizari
- Disponibilitate pentru deplasari > 50-70% din timp / luna;
- Permis de conducere categ.B

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Repara echipamentele venite in service sau la sediile clientilor (in cazul echipamentelor netransportabile): scule electrice si pneumatice, masini de debitat cu panza banda, alte masini si echipamente industriale pentru prelucrari table/profile;
- Executa punerile in functiune ale echipamentelor si instruieste personalului clientului cu privire la modul de utilizare corecta;
- Sustine prezentarea echipamentelor impreuna cu personalul din vanzari;

BENEFICII:
- salariu fix + bonusuri corelat cu rezultatele; prime de sarbatori, atat pt salariati cat si pt copii minori, spor fidelitate si zile de concediu odihna suplimentare functie de vechime, zile platite pt evenimente speciale, abonament medical de sanatate, toate in conformitate cu contractul colectiv de munca
- training tehnic pentru produse, in tara si strainatate, cu posibilitatea obtinerii certificarilor aferente
- lucru intr-o companie puternica si stabila financiar

VIGRA MARKETING & SERVICES S.R.L. este o companie cu +10 milioane euro cifra de afaceri in Romania si retea nationala de vanzari si service. Avand o experienta de +20 de ani in furnizarea de solutii integrate pentru procesele de productie, VIGRA este un partener strategic al liderilor de top din domeniile: masini unelte si instrumente de masurare, scule aschietoare, masini si utilaje, mentenanta industriala

Expirat
Electrician service  -  VIGRA MARKETING & SERVICES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles