Electrician producție tablouri electrice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Electrician calificat, sau absolvent de liceu de profil sau scoala postliceala.
In anumite condiții se accepta și persoanele fără calificare și fără experiența

Descrierea jobului

Producția tablourilor electrice de forța și automatizare, constând in operațiile electrice de cablare și conexiuni și cele mecanice (gauriri, montaj de aparataj, etc.). Intervenții in teren pentru modificări sau remedieri

Firma Global Technical Controls este cel mai nou membru al grupului Global Technical Group, avand ca obiect proiectarea si executia instalatiilor de automatizare pentru cladiri, precum si pentru domeniul industrial. Din domeniul de activitate fac parte sistemele BMS pentru cladiri inteligente, automatizarile de utilaj, inclusiv tablouri de forta si automatizare, sisteme industriale pentru depozite de carburanti, automatizari si tablouri de forta pentru linii de productie din industria chimica si petrochimica, sisteme de curenti slabi (detectie incendiu, sonorizare, CCTV, voce-date, etc.).
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos