Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Electrician pentru Germania

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • limba germană la nivel mediu de conversație OBLIGATORIU
  • experiență în domeniu
  • calificare
  • mașină proprie constituie AVANTAJ
  • disponibilitate imediată de plecare

Descrierea jobului

  • Contract de muncă pe termen lung, pe o perioadă nedeterminată
  • Cazare gratuită (max. 10-15 km de șantier), o singură persoană în cameră (internet, TV), baia și bucătăria comună
  • Diurnă zilnică de la 13€ net pe zi lucrătoare (sau de la 42€ net/zi lucrătoare - Vollauslöse)
  • Tarif orar de la 12,50€ brut, conform contractului colectiv de muncă cu iGZ
  • Bani de crăciun și de concediu: de la 155€ brut x 2 pe an (crește la 210€, respectiv la 330€, în funcție de vechime)
  • Bani pt. copii până la 6 ani: 30 € brut pe lună
  • Bani pt. transport: 70€ net/deplasare acasă, sau 0,28€/km, un singur drum
  • Posibilitate de a participa la cursuri de perfecționare gratuite la centrul nostru de perfecționare (în timpul cursului sunteți plătit la normă întreagă)
  • Concediu între 24-30 de zile, în funcție de vechime
  • Orele suplimentare peste 40 de ore se plătesc cu 25%, respectiv peste 48,5 ore cu 50%
  • Îmbrăcăminte de lucru și scule pe gratis

Grupul de firme R+S Group este o firmă cu sediul în orașul Fulda, Germania. Avem peste 3.850 de angajați în cele 36 de puncte de lucru din Germania, Europa și SUA.
Suntem în căutare de angajați noi, cu experiență și cunoștințe de limbă germană cel puțin la nivel conversațional.
V-am stârnit interesul?
Deveniţi parte a echipei noastre şi aplicaţi online încă de astăzi.
După analizarea candidaturii Dvs. Vă vom contacta.

Ne bucurăm pentru Dvs.!

Expirat

Electrician pentru Germania  -  R+S Group AG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles