de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Electrician OPS (Cladiri de birouri - Zona Pipera)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Calificare tehnica: electrician / electromecanic;
  • Experienta semnificativa in mentenanta tehnica preventiva pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);
  • Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;
  • Mobilitate si disponibilitate de a participa la interventii in caz de avarii;
  • Disponibilitate pentru program de mentenanta (program in ture 12/24 - 12/48 si ture de zi 8h/zi).

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarea responsabilului tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;
  • Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic.
Oferim:
  • Salariu atractiv;
  • Bonus lunar de activitate;
  • Tichete masa in valoare de 15 lei/zi;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Locatie stabila in zona Pipera, (la aproximativ 5 minute de statia de metrou Pipera).

Genesis Property reprezinta un grup de firme 100% romanesc, renumit in piata dezvoltarii imobiliare, cu o experiență de peste 20 ani in plan local, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București: West Gate Business (bld.Preciziei) și Novo Park (Pipera).
Genesis Property este, de asemenea, dezvoltatorul si administratorul primului campus privat studențesc din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii, a unor spatii de cazare de 4 stele – Studio One Accommodation Suites și a primei piscine exterioare (înconjurată de o pistă de alergare și rollerblading), prima piscina amplasată în cadrul unui parc de birouri din România – Crazy Pool.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem, viziteaza-ne la:

Expirat
Electrician OPS (Cladiri de birouri - Zona Pipera)  -  Genesis FM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles