Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Electrician montaj (Cluj)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Tehnician cu bune cunostinte electro-mecanice
- Disponibilitate pentru deplasari zone limitrofe (zona Transilvaniei);
- Carnet conducere categoria B;
- Persoana serioasa, atenta, motivata de performanta;
- Experienta in montarea automatizarilor: usi automate, usi sectionale, automatizari porti, bariere, usi rapide – constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Montajul automatizarilor pentru cai de acces, usi automate, usi industriale, usi tehnice;
- Constatarea defectiunilor, efectuarea diagnozei si a service-ului echipamentelor;
- Mentenanta pentru echipamente aflate in contractare catre clienti;
- Participare activa la imbunatatirea calitatilor montajelor si a procedurilor de lucru.

Beneficii:
- Venit fix motivant + grila bonusare clara si transparenta.

Suntem cea mai mare echipa din Transilvania care asambleaza, monteaza si asigura mentenanta si service pentru usi automate, rotative, usi industriale, usi tehnice, automatizari porti, sisteme de parcare.
Echipa de tehncieni acopera atat vanzarile de produse si mentenanta/service generate de compania Kadra cat si solicitarile din partea partenerilor.

KADRA oferă, prin intermediul partenerilor săi naționali și internaționali și a echipei de specialiști, soluții integrate inovator, într-o lume aflată în continuă dezvoltare. Provocarea noastră este aceea de a oferi beneficiarilor soluții tehnice de construcție și management al căilor de acces. Cu orientare clară spre rezultate optime, KADRA înseamnă soluții integrate pentru sporirea confortului și a sentimentului de siguranță.

Soluțiile KADRA se clasifică în trei linii de business:

  • trape de fum, luminatoare, policarbonat
  • acces automat – uși, porți, ferestre
  • sisteme de management al parcărilor

Expirat
Electrician montaj (Cluj)  -  KADRA