Electrician mentenanta cladiri

SC IMSAT SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, profesionala– cu antetul ministerului educatiei si invatamantului si/sau ministerului muncii.
Experienta minim 3 ani in mentenanta cladiri
Autorizatie ANRE - cerinta obligatorie
Permis conducere cat B - constituie avantaj
Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
Buna capacitate de comunicare.
Seriozitate si dinamism
Persoana organizata
Fara cazier

Descrierea jobului

Pozitia este in Bucuresti, se subordoneaza responsabilului de mentenanta BRD

Responsabilitati:
Montaj si reparatii prize, lampi si corpuri de iluminat, cu precadere iluminat flurescent si led
Utilizarea instalatiilor electrice de joasa tensiune, inclusiv a aparatelor din tablourile electrice
Montajul traseelor de cablu si conductoare (copex, tevi, pat de cabluri …)
Montajul instalatiilor electrice aferente alimentarii cu energie electrica a echipamentelor termice, sanitare si HVAC (preponderent ventiloconvectori de tavan, dar nu numai)
Montarea si intretinerea (revizii) tablourilor electrice de distributie de joasa tensiune (conexiuni si aparate de conectare, comutare si protectie, disjunctoare, aparataj de tablou …)
Diagnosticarea si eliminarea defectelor principale in functionarea retelelor electrice de consum interioare (scurt circuit, suprasarcina, etc)
Executia lucrarilor de reparatii minore si remediere a eventualelor avarii pentru mentinerea instalatiilor BRD-TPV in stare de functionare

Beneficii:
Salariu atractiv, bonuri de masa, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

Descrierea companiei

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale
Publicat 20 apr. 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 20 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos