ELECTRICIAN MASURARE ENERGIE ELECTRICA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • minim 1 an activitate in instalatiile de distributie a energiei electrice.
  • prezenta agreabila, abilitati de comunicare, devotament fata de firma si probitate morala.
Constituie avantaj:
  • experienta in domeniul furnizarii/masurarii energiei electrice.
  • studii sau experienta in domeniul energetic, superioare cerintelor.
  • autorizare ANRE.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Executa lucrari in instalatiile electrice de joasa si medie tensiune, monofazice sau trifazice, instalatii electrice interioare si reparatii
Beneficii oferite:
  • oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale si posibilitatea integrarii intr-o organizatie stabila si dinamica.
  • program de lucru flexibil.
  • salariu motivant fix plus bonus variabil in functie de performanta.
  • bonuri de masa.

SC SERVELECTRO INTEGRAL SRL a fost infiintata in anul 2000 avand ca obiect de activitate realizarea lucrarilor de instalatii electrice, proiectare si executie de bransamente electrice aeriene si subterane de joasa tensiune, instalatii electrice interioare.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 18 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos