Publicat 15 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

ELECTRICIAN / MAISTRU (DSB) - PROIECT FEROVIAR - NORVEGIA

5 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 4 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Studii tehnice de profil (scoala de maistri sau postliceala) - OBLIGATORII (nu se poate obtine certificat DBS fara astfel de studii, deci nu se poate lucra pe acest proiect)
- Experienta: peste 5 ani
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate, in functie de proiecte;
- Abilitati pentru lucru la inaltime;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - obligatorie

- EXPERIENTA MINIMA IN DOMENIUL CONSTRUCTIEI / MENTENANTEI PENTRU LINII ELECTRICE DESTINATE TRANSPORTULUI FEROVIAR ( cai ferate, metrouri, trenuri de viteza) ESTE NECESARA

Descrierea jobului

Pentru Clientul nostru - important holding multinational cu o vasta experienta în industria feroviara, in realizarea de sisteme de electrificare, semnalizare, interlock, comunicații și control, proiecte la cheie pentru cai ferate, metrou, tramvaie și troleibuze , Holding bine reprezentat prin numeroase filiale in Spania, Franta, Norvegia , Olanda si Germania selectam in vederea angajarii pentru proiectul FOLLO LINE TUNNELS Norvegia :

- electrician / maistru /tehnician instalatii electrice - 5 posturi

Contractul de munca se incheie cu filiala din Norvegia, cetatenii romani avand aceleasi drepturi ca si un angajat norvegian.

Sarcini principale :
Montarea infrastructurii electrice pentru tunelurile feroviare duble de mare viteză (200 km / h) ce vor lega orașul Oslo de orașul Ski. (OLE)

- Instalare si conectare linii de inalta tensiune (2200v)
- Instalare si conectare celule SS / EE
- Instalare si conectare suspensii si/sau umerase catenare (LAC)
- Pozitonarea liniei aeriene de blocare CTC
- Instalare si conectare semnale de control al benzilor de circulație, camere CCTV, echipamente de distribuție a energiei electrice de joasă tensiune și sisteme de comandă PLC

Salariu de angajare : incepand cu 2200 € net lunar, la care se adauga :
- orele suplimentare,
- diurna pentru deplasari,
- bonusuri de performanta, spor de concediu, etc ;
- cazarea
- masa
- transportul catre locul de munca (Romania-Norvegia-Romania ) ,
Program de lucru: 07:30 a 16:00

SCHIMBUL se face la 5 SAPTAMANI (se lucreaza 5 saptamani urmate de 2 saptamani concediu)

Tudorancea & Partners, componenta a Human Resources Nefertiti Group, iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Tudorancea & Partners nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

Detalii:

- www.nefertiti-hcc.ro - www.tudorancea.ro

- cv@nefertiti-hcc.ro sau office@tudorancea.ro

TEL: 0735 547 007

ELECTRICIAN / MAISTRU (DSB) - PROIECT FEROVIAR - NORVEGIA  -  TUDORANCEA & PARTNERS