Electrician, Lacătuş Mecanic, Sudor

CHIMPEX - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- motivat să dezvolte o carieră pe termen lung în organizație;
- responsabil;
- disciplinat și îndemânatic;
- dornic să facă parte dintr-o echipă.

şi are calificările specifice fiecărei poziţii în parte( absolvent Şcoală Profesională/ Liceu Mecanic( Tehnic), experienţă pe un post similar reprezintă un avantaj, cunoştinţe prelucrare prin aschiere, cunoştinţe sudură electrică, cunoaşterea specificaţiilor instalaţiilor, echipamentelor şi macaralelor (utilaje tehnologice).

Descrierea jobului

Reconditoneaza piese uzate prin sudare, debiteaza materiale pentru confectionarea anumitor piese.
Executa lucrari de revizii, intretinere curentă si reparatii la instalatiile, echipamentele, macaralele [utilajele] din cadrul societatii.
Este responsabil pentru realizarea unor confecţii metalice, asamblări nedemontabile.

SC CHIMPEX SA este unul dintre liderii de pe piața de profil din Constanța din 1971. Este unul dintre cei mai mari operatori portuari și are ca activitate principală încărcarea/descărcarea de nave, dar și depozitare și ambalare. Mărfurile stocate sunt în cea mai mare parte cereale, oleaginoase, șrot de soia, de floarea soarelui și de rapiță, îngrășăminte, zahăr, fosfat și apatită.

Este situat într-una dintre cele mai bune locații strategice din Portul Constanța cu acces facil pe cale rutieră, feroviară și maritimă.

Publicat 24 sept. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos