ELECTRICIAN JOASA TENSIUNE SI AUTOMATIZARI

ELECTRO GEFIR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu 1000 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- abilitatea de a interpreta planuri si documentatii
- capacitate de lucru la inaltime
– cunoștințe și experiență în domeniul electric
– persoană flexibilă, dinamică, serioasă
– atestat de muncă valabil obținut de la autoritățile competente
– integritate, asumarea responsabilității
– inovativ, atent la nevoile societății noastre
– spirit de echipă, punctualitate

Descrierea jobului

Execută lucrări de instalații electrice si automatizari, revizii si reparatii, pentru funcționarea acestora în condiții de eficiență și de siguranță.

• Stabilește împreună cu coordonatorul necesarul de materiale și piese de schimb pentru efectuarea lucrarilor.
• Participă efectiv la lucrările de revizii, reparații și întreținere a echipamentelor din dotarea locațiilor
• Intocmeste situatiile de lucru cu mentionarea timpului lucrat, cantitatea si felul materialelor folosite
• Instruiește personalul care lucrează cu instalațiile electrice
• Alte sarcini trasate de către coordonatorul departamentului în care se încadrează

Beneficii:
- Bonusuri bazate pe performanta si de sarbatori

ELECTRO GEFIR, o companie infiintata in Ianuarie 2012, din dorinta de a fi intotdeauna aproape de nevoile clientului, de a initia si mentine relatii de durata, bazate pe corectitudine, promptitudine si profesionalism, de a oferi intotdeauna solutii pliate pe nevoile clientului la cel mai bun raport calitate-pret.
ELECTRO GEFIR, proiecteaza si executa sisteme de instalatii electrice si automatizari, sisteme de impamantare si protectie la traznet, sisteme de incalzire electrica in pardoseala, degivrare alei, degivrare jgheaburi si burlane, sisteme de curenti slabi, sisteme de interfonie si videointerfonie, sisteme de casa inteligenta si BMS(building management sistems) pentru domeniile rezidential, hotelier, office si industrial.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 27 mai 2022