Electrician intretinere

Ame Hr Solution S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

CERINTE:
- experienta in intretinerea instalatiilor electrice si automatizari industriale
- experienta in citirea si intelegerea schemelor electrice si cunostinte temeinice in domeniile: instalatii electrice,
motoare electrice, senzori, elemente de executie

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- montajul si punerea in functiune a noilor utilaje
- realizarea activitatilor de mentenanta periodica si interventii corective
- intretinerea electrica a retelei si echipamentelor de iluminat, si alte utilitati/facilitati aferente unei unitati de productie
- intretinerea electrica a liniilor de productie ce incorporeaza un grad inalt de automatizare
(PLC, panouri operator, invertoare, senzori)
BENEFICII:
- salariu motivant
- prima de productie
- prime de sarbatori
- bonuri de masa 400 lei
- decontarea transportului / transport asigurat

AME HR SOLUTION este o companie specializata in domeniul resurselor umane care ofera solutii de recrutare personal in toate domeniile de afaceri, servicii de administrare resurse umane si consultanta HR.

Publicat 2 Sept. 2022 Reactualizat 30 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.