Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Electrician intretinere si reparatii

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Poseda calificare corespunzatoare postului; promoveaza spiritul de echipa; doreste sa isi imbunatateasca permanent cunostintele si abilitatile

Descrierea jobului

Supravegheaza si opereaza echipamentele tehnice si le mentine la parametrii functionali; executa programul de intretinere si interventie preventiva; remediaza si elimina defectiunile aparute la echipamentele electrice. / Posibilitati de promovare si dezvoltare a carierei, tichete de masa si bonusuri in functie de performanta.

B.S.S. este lider pe piata serviciilor de property&facility management; administreaza cladiri de birouri, centre de afaceri, ansambluri rezidentiale si parcuri logistice.

Expirat
Electrician intretinere si reparatii  -  BUILDING SUPPORT SERVICES - B.S.S.