Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 10 Feb 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Electrician intretinere si reparatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana muncitoare si de incredere, capabila sa lucreze independent fara supraveghere, pentru activitati de intretinere si reparatii electrice, dar si executarea unor lucrari de reparatii generale.
Sa detina un bagaj tehnic solid cu capacitate de analiza si atentie la detalii.
Cerinte:

  • Studii medii in domeniul electric
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Intretinerea echipamentelor de lucru din cadrul societatii
  • Repara defectele aparute la echipamente, defecte de natura electrica, electronica, hidraulica si mecanica
  • Efectueaza intretinere preventiva la echipamente

Supernova Pit Ro SRL este cel mai nou membru al grupului Supernova, care este un grup imobiliar privat fruntaș, cu o strategie de investiții pentru cumpărare și deținere pe termen lung axată pe proprietăți de înaltă calitate din domeniul retailului, în țările din Europa Centrală și de Est.

Expirat
Electrician intretinere si reparatii  -  Supernova Pit Ro S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles