Electrician intretinere industrie alimentara - Cluj

SC VEL PITAR SA - 2 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii, scoala profesionala sau calificare in specialitate;
  • Experienta in activitatea de intretinere si reparatii echipamente industriale;
  • Cunostinte de baza in domeniul electric
  • Disponibilitate activitate in 3 schimburi;
  • Capacitate de luare a deciziilor in timp scurt in rezolvarea defectiunilor urgente.

Descrierea jobului

Intretinerea si repararea echipamentelor de industrie de panificatie.

Beneficii:
Beneficii oferite
- contract pe perioada nedeterminata;
- oferta atractiva:
- tichete de masa(20lei/zi);
- salariu min net ~4000lei
- bonusuri lunare;
- decontare transport;
- vouchere vacanta
- 21 - 25 zile CO, in functie de vechimea in munca.

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos