de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2007 | Reactualizat 12 Apr 2007 | Expiră 14 Apr 2007

Electrician instalator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent (preferabil proaspat) cu diploma de liceu in domeniile: electrotehnic, electronic, automatizari si similare. Cazier curat. Resedinta in Bucuresti. Sa manifeste dorinta si disponibilitatea de a invata o meserie noua. Cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze constituie un avantaj (util pentru citirea documentatiilor aparaturii).

Descrierea jobului

Instalator sisteme electronice de securitate (alarmare efractie/incendiu, supraveghere video, interfonie, control acces, telefonie, retele calculatoare). Programare interviu la tf. 021.250.72.00

Firma se ocupa cu instalari si service de sisteme electronice de securitate.

Expirat
Electrician instalator  -  PYROSTOP s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles