Electrician / instalator - mentenanta

Atalian Romania - 15 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Diploma tehnica (instalator/electrician/fochist)
  • Bune abilitati de comunicare si adaptare
  • Capacitate de reactie si dinamism
  • Experienta intretinere si reparatii instalatii

Descrierea jobului

  • Realizeaza operatiuni de mentenanta preventiva la instalatii sanitare, electrice si HVAC.
  • Responsabil de intretinerea si reparatia instalatiilor si echipamentelor din cadrul cladirilor, verificările zilnice si cele periodice.
  • Urmareste planul anual de mentenanta tehnica. Asigura întreținerea și funcționarea tuturor instalatiilor si echipamentelor tehnice la parametri stabiliti.
  • Realizeaza rond zilnic de verificare a echipamentelor si instalatiilor din site. Monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru respectarea valorilor admisibile.
  • Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva si corectiva.
  • Intervine rapid pentru repararea defectiunilor.
  • Supervizeaza activitatile furnizorilor in locatie.
  • Informeaza conducerea asupra oricarei probleme aparute in desfasurarea activitatii

Oferta:
  • Contract de muncă;
  • Pachet salarial fix plus tichete de masa;
  • Mediu de lucru placut, profesionist ;
  • Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in organizatie;

Companie specializata in servicii complete de property si facility management, Fondata în 1997, MT&T - ATALIAN România face parte din ATALIAN GLOBAL SERVICES, un grup independent francez și un lider de servicii multiple în Europa, cu peste 25.000 de clienți și 90.000 de angajați. Serviciul nostru global către companii și autorități locale este structurat în jurul multor linii de afaceri pentru a face posibilă externalizarea majorității managementului funcțiilor de asistență, cum ar fi: managementul proiectelor, întreținere tehnică, recepție, securitate, amenajare a teritoriului, curățare, amenajare.

Telurile noastre:

• Sa aducem plus valoare clienților noștri și sa le permitem să se concentreze asupra activității lor de bază;
• Sa le oferim clientilor cel mai bun serviciu în fiecare zi;
• Să ne încorporăm creșterea într-o logică a dezvoltării durabile;
Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos