ELECTRICIAN INSTALATII

SC HOERBURGER SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent invatamant liceal sau profesional cu calificare in domeniul electric;
- Experienta in domeniul electric;
- Intelegerea schemelor si proiectelor electrice;
- Munca in echipa;
- Responsabilitate, corectitudine, seriozitate;
- Spirit de observatie, atentie la detalii;
- Dispus sa invete lucruri noi si sa evolueze;
- Cunostine si deprinderi mecanice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Efectuarea lucrarilor de executie instalatii electrice, ale cladirilor si utilajelor;
- Executarea legaturilor in clemele dulapurilor electrice de automatizare si elementele de camp, conform proiectelor;
- Efectuarea reparatiilor repartizate, respectarea masurilor tehnice si organizatorice necesare;
- Gestionarea materialelor, pieselor de schimb.

Oferta noastra:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri masa;
- Decont transport;
- Prime sarbatori;

Companie Germana avand ca obiect de activitate proiectare, instalare, punere in functie sisteme de automatizari pentru cladiri civile si industriale, instalatii electrice aferente, precum si productie de tablouri tablouri electrice de distributie si automatizare.

Automatizari pentru cladiri si instalatii inteligente – de 40 de ani ne-am asumat acest obiectiv. In tot acest timp ne-am dezvoltat ca unul dintre furnizorii de top din domeniul automatizarilor pentru cladiri si lanturi de retail, precum si al productiei de tablouri electrice.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos