de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Electrician instalatii electrice si Ajutor electrician

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam urgent electrician instalatii electrice, JT
Candidatul ideal este:
- o persoana serioasa, corecta, dornica de munca
- studii in domeniul electric/energetic
- experienta in domeniu
- detinerea atestat ANRE, reprezinta avantaj

De asemenea, cautam o persoana ca ajutor de electrician, care sa faca echipa cu noul coleg.
Candidatul ideal:
- persoana serioasa, dornica de munca
- experienta in domeniul contructiilor sau al instalatiilor electrice, reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Ca parte din echipa noastra tehnica, noii colegi vor contribui la executia diverselor proiecte in domeniul instalatiilor electrice: bransamente electrice, instalatii electrice pentru cladiri civile si industriale, instalatii electrice exterioare (iluminat arhitectural), instalatii de priza de pamant si paratraznet.

Se ofera:
- salariu competitiv, bonusuri de performanta, bonus de Paste si Craciun
- contract de munca pe durata nedeterminata
- posibilitati de training
- transport asigurat

Suntem o echipa valoroasa, tanara si entuziasta. Global Wiring este o companie dedicata proiectelor creative si indraznete.

Expirat
Electrician instalatii electrice si Ajutor electrician  -  Global Wiring SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles