Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Electrician instalatii electrice civile si industriale

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Disponibilitate pt munca in echipa, responsabil in indeplinirea sarcinilor ce ii revin.
Experienta constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Lucrarile se vor desfasura pe santierele din jud. Sibiu.
Va realiza lucrari de instalatii electrice interioare, bransamente, retele electrice aeriene, subterane, joasa si medie tensiune.
Salariu motivant.
Orele suplimentare, S, D si sarbatorile legale se vor plati suplimentar.

Societatea noastra are o vechime de 13 ani in domeniul instalatiilor electrice ( executie, proiectare si mentenanta ), cu un portofoliu de clienti foarte vast .
Are un nr de 45 de angajati si dotare tehnico-materiala completa.

Expirat
Electrician instalatii electrice civile si industriale  -  Electric Serv SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles