Publicat 06 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Electrician / Inginer electro - mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Criterii selectie:
Studii medii/superioare de profil electric/eletromecanic
Capacitate de a citi si interpreta scheme electrice si documentatie tehnica
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Cunostinte Limba Engleza mediu
Persoana serioasa, responsabila, punctuala, atenta la detalii

Descrierea jobului

Realizeaza conexiuni electrice in tablouri pentru diverse echipamente (aparate de protectie, contactoare, sigurante, automate programabile)
Inspecteaza sistemele electrice si echipamente pentru a identifica defecte si pentru a asigura conformitatea
Disponibilitate la deplasari
Alte atributii conform fisei postului

Avanjaje si Beneficii:
Mediu de lucru modern
Posibilitate de formare profesionala - trainning Olanda
Echipa tanara
Posibilitatea de promovare
Tichete de masa
Prime sarbatori
Prima de vacanta
Parte din transport asigurata
Salariu virat la timp

Heinen si Hopman MAR is a subsidiary of The Netherlands company Heinen & Hopman Engineering and has been active for more than 15 years on the European market in designing, executing and installing of heating and mechanical ventilation systems, air conditioning (HVAC), sanitary systems - both civil and shipbuilding engineering.

The headquarters is located inside Damen Shipyards Galati.

Expirat
Electrician / Inginer electro - mecanic  -  HEINEN SI HOPMAN MAR