Publicat 05 Dec 2016 | Reactualizat 05 Ian 2017 | Expiră 06 Ian 2017

Electrician in Germania

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma noastră caută 10 electricieni calificați pentru firma noastra partenera din Germania.
Candidații trebuie să fie pregătiți să muncească și să locuiască în Germania. Stăpânirea limbii germane la nivelul A2 este imperios necesară. În cazul în care cunoștințele de limba germană nu sunt la acest nivel, vă rugăm să ne contactați, deoarece va putem pune la dispozitie cursuri de limba Germana.

Cerinte:
- masina personala
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

Diferite activitati in domeniul electric.
Mai multe informatii veti primii in momentul in care primim CV-ul dumneavoastra iar profilul dumneavoastra se potriveste unui
Job aflat in baza noastra de date.

Muskelhirn SRL este o companie ce ofera consultanta si pregatire candidatilor care vor sa isi dezvolte o cariera in afara Romaniei.

Muskelhirn iti faciliteaza integrarea pe piata de munca din Europa de Vest.

In acest moment cautam electricieni care considera ca nu isi pot indeplini obiectivele financiare in Romania.
Ne concentram training-ul pentru accesul pe piata de munca din Germania, caracterizata de un mediu de lucru deosebit de stabil.

Daca nu sunteti din Bucuresti putem avea un interviu pe Skype, va rog trimiteti-ne detaliile nume/id Skype.
Daca esti dispus sa faci un pas inainte in cariera, trimite-ne acum cererea de angajare insotita de CV (doar prin e-mail):

jobs@muskelhirn.com
0723 501 399 (Limba Romana)
0729 546 370 (English & German)
Muskelhirn SRL
Str. Burnitei, Nr. 24, Birou 20, Etaj 1
Sectorul 3
Bucuresti, Romania

Expirat

Electrician in Germania  -  Muskelhirn SRL