Electrician in constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Capacitate de lucru sub presiunea timpului si disponibilitate la sarcini neplanificate;
90% din timpul de munca va fi in deplasare;
Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

Cerinte:
  • Autorizatie electrician ANRE ( reprezinta un avantaj);
  • Absolvent de liceu cu unul dintre profilele energetic, electrotehnic, electromecanic, instalatii, cu una dintre specializarile: lucrator calificat energetic, electrician, electronist, electromecanic, electrician in constructii;
  • Absolvent de liceu cu alt profil, dar care a absolvit un curs postliceal de calificare in unul dintre domeniile energetic, electrotehnic, electromecanic, sau al instalatiilor electrice pentru constructii;
  • Experienta de minimum 1 an in activitate similara;
  • Certificate / atestate / diplome care sa ateste competente in domeniu;
  • Permis de conducere categoria B (reprezinta avantaj);
  • Cunostinte de cablare, instalare si punerea in functiune a sistemelor de securitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Realizează întreaga gamă de lucrări electrice de joasă tensiune în instalaţii industriale si civile;
  • Se ocupă cu pozarea şi conexarea cablurilor de tensiune precum şi a celor de comandă, control, semnalizare şi a cablurilor de instrumentaţie, pe trasee de cablu (paturi de cabluri, scări de cabluri, în ţevi de protecţie sau pozate aparent sau îngropat);
  • Monteaza echipamentele electrice parte din instalaţiile menţionate mai sus;
  • Realizeaza conexiunile cablurilor şi conductoarelor în doze şi a echipamentelor electrice;
  • Verifică şi pune în funcţiune instalaţiile electrice realizate.

Beneficii:
  • Salariu atractiv si corect stabilit in funcție de experiența ;
  • Mediu de lucru intr-o echipă dinamica;
  • Salariul complet pe cartea de munca;
  • Prime de santier si prime oferite cu ocazia evenimentelor speciale;
  • Cazare de calitate;
  • Diurna;
  • Posibilitati reale de dezvoltare si perfectionare;
  • Beneficii corelate cu nevoile si valorile personale.

Compania Apollo Instal Holding a fost înființată în anul 2019 dorește să aducă un plus de calitate si profesionalism, oferind nu doar materiale și tehnologii de calitate, ci și o echipa cu un grad înalt de calificare. Misiunea companiei este să ofere servicii calitative în domeniul instalațiilor electrice si sanitare.
Apollo Instal Holding se remarca prin lucrari de amploare constand in:
Instalații electrice industriale (curenți tari, curenți slabi), cablare structurată, automatizări, BMS, la hale industriale, supermarket-uri, Mall-uri, hoteluri;
Execuție instalații HVAC, termice și frigorifice;
Execuție instalații sanitare;
Execuție instalații de limitare și stingere a incendiilor;
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos