Publicat 11 Aug 2020 | Reactualizat 08 Sep 2020 | Expiră 11 Sep 2020

Electrician in constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare cu profil tehnic;
- minim 1 an experienta in domeniul instalarii de instalatii electrice;
- atestatul ANRE constituie un avantaj;
- persoana sociabila si politicoasa, organizata, capacitate buna de comunicare si relationare;
- capacitate de lucru in echipa;
- abilitati de comunicare;
- permis categoria B constituie un avantaj;
- orientat către client și către rezultate;
- persoana punctuala.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Executa si intretine instalatii electrice de joasa si medie tensiune pe santiere civile;
- Interpretarea si eventual conceperea schemelor electrice simple;
- Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic;
- Face necesarul de materiale solicitand sa fie aprovizionat la timp cu tot ce este necesar executarii lucrarii;
- Capabil sa realizere retele elcetrice, bransamente si alte instalatii electrice.

Beneficii :
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru dinamic.
- Posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional.
- Telefon mobil.
- Laptop.
- Diurna pt deplasari

KRENIC ofera clientilor sai servicii de proiectare, executie, service si intretinere pentru instalatii electrice si de curenti slabi.

KRENIC a luat fiinta in anul 2008, numara in prezent 30 de angajati, formand o echipa de experti care ofera profesionalism, calitate si seriozitate. Ca urmare a stranselor si permanentelor legaturi directe cu firmele producatoare de renume, avem competenta sa realizam proiectarea, instalarea si service-ul diferitelor sisteme de securitate si curenti slabi, cu solutii de la cele mai simple pana la cele mai complexe, care necesita inalta competenta profesionala si calitate, raspunzand la cele mai exigente solicitari ale beneficiarilor.

Misiunea KRENIC este de a asigura un pachet integrat de produse si servicii de calitate in conformitate cu cerintele si nevoile clientilor.

Dintre instalatiile pe care le instalam enumeram :
Instalatii electrice;
Sisteme de televiziune cu circuit inchis;
Avertizarea la efractie;
Avertizarea la inceput de incendiu;
Interfonie si video interfonie;
Control acces;
Sonorizare Public address;
Apelare surori medicale;
Cablare structurata voce-date;
CATV;
Automatizari domestice.

Expirat
Electrician in constructii  -  SC KRENIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles