de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Electrician - Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Pregătire completă ca electrician, tehnician electronic sau inginer în mecatronică
  • Mod de lucru de încredere, independent și responsabil
  • Nivel ridicat de rezistență, flexibilitate și înțelegere rapid
  • Munca în echipă
  • Limba germană/engleza ( vorbit și scris) reprezinta un avantaj
  • Cunostinte foarte bune pentru PC (MS Office, SAP avantajoase)

Descrierea jobului

  • Supravegherea, întreținerea și repararea sistemelor și mașinilor electrice
  • cunostinte si calificare ca mecatronic / electrician calificat (m / w) sau echivalent
  • experiență profesională în industrie reprezinta un avantajdaca aveți experiență în inginerie control PLC, pneumatică și aliniere electromecanică
  • efectuarea de lucrări generale de asamblare și întreținere a mașinilor și sistemelor în funcțiune
  • Executarea și respectarea standardelor companiei
  • Comunicarea cu zonele și departamentele adiacente
  • Lucrări legate de utilizator și utilizarea corectă a sistemului EDV SYSTEM
  • Observarea și cercetarea pieței tehnologiei, precum și identificarea și exploatarea oportunităților pieței
Ce oferim noi:
  • Cazare asigurata, camera de 2 persoana, bucataria si baia la comun cu alte persoane.
  • Contract de munca semnat si declarat in Berlin/Germania, 40 ore de munca/saptamanal si concediu legal platit.
  • Posibilitatea efectuarii orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
  • Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
  • Persoană de contact vorbitoare de limba romana.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu un termen de probă de 6 luni
  • Valoarea concretă a salariului va fi stabilită de agentul responsabil în baza evaluării generale și a interviului cu dvs

Haake Textilpflege GmbH & Co. Wäscherei KG este o companie de servicii textile și de igienă active, de gestionare industrială, de succes din punct de vedere regional, cu sediul în Berlin.

Companii din zonele HoReCA, servicii de sănătate și curatare completa și soluții de produse pentru textile de toate tipurile - în special (lenjerii de pat și de baie, de îmbrăcăminte rezidențială, de muncă și de protecție, precum și articole pentru igiena generală).
Închirierea și reprocesarea profesională, precum și vânzarea de textile sunt în centrul serviciului textil.

Pentru a ne consolida și mai mult echipa de logistică, căutăm o colaborare de succes - la Berlin pentru o perioadă nelimitată de timp

Expirat
Electrician - Germania  -  Haake Textilpflege & Mietwäsche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles